6053 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 5 september 2022 -
8233 Färglitografi
Ulf Hinders (f. 1950), signerad, motivet: 31x43
Såld: 600 kr
Såldes den 11 september 2017 -
3308 Färglitografier
Såld: 400 kr
Såldes den 12 augusti 2013
6238 Färglitografi
Ulf Hinders, hus, 321/1000, 31x53
Såld: 200 kr
Såldes den 30 augusti 2010 -
6163 Färglitografi
2 st, Ulf Hinders, 34x46
Såld: 250 kr
Såldes den 31 augusti 2009 -
5604 Färglitografi
2 st, Ulf Hinders, 33x47
Såld: 500 kr
Såldes den 30 juni 2008
1575 Färglitografi
Ulf Hinders, EA 37/75, 32x44
Såld: 250 kr
Såldes den 25 oktober 2004 -
1097 Färglitografi
Ulf Hinders, 33x46
Såld: 550 kr
Såldes den 30 augusti 2004 -
8072 Färglitografier
2 st. Ulf Hinders, 69/795, 32x44
Såld: 450 kr
Såldes den 23 augusti 2004